Üretim sürecine kadar yapılan bütün çalışmaların geri dönüşü olabilir. Ama üretim başlayınca oluşabilecek aksaklıklar ve yapılan hatalardan dönüş yoktur. Bu nedenle üretim aşaması Ambalaj Kulübü için en titiz ve dikkat edilmesi gereken işlemdir.

► BİRİNCİ KALİTE PLASTİK KULLANIYORUZ 
Üretimde kullanılan teknolojik altyapının, hazırladığınız kalıbın işçilik ve kalitesinin yanında kullandığınız hammaddenin büyük önemi vardır. Ambalaj Kulübü olarak hiçbir üretimimizde asla geri dönüşümden gelen plastik kullanmıyoruz. Hammaddemizi Türkiye’nin en kaliteli film ve plastik üreticilerinden alıyoruz. 

► İLERİ TEKNOLOJİ MAKİNE PARKI 
Kalıp baskı makinelerimiz yeni teknoloji, yüksek performanslı ve temiz ürün çıkaran makinelerdir. Kendi tasarımımız olan makinelerimizin AR-GE çalışmaları bitmiş olup üretim aşamasına geçilmiştir. Günlük üretim kapasitemiz yakın zamanda iki katına çıkacaktır. 

► DENEYİMLİ PERSONEL 
Operatörlerimiz ve ustalarımızın her biri kendi branşlarında yıllarca çalışmış, deneyimli, eğitimli kişilerdir. Deneyimli personelimizin yanında eğitim gören genç arkadaşlarımız bir süre sonra geleceğin ustaları olarak sektörümüze hizmet verecektir. Sadece plastiğe değil, insana da yatırım yaparak sektörümüze katkımızı sürdüreceğiz. 

Ambalaj Kulübü olarak güvencemiz imzamızdır.