Bizden Haberler

Blister Ürün Çeşitlerimiz Artıyor

Blister Ürün Çeşitlerimiz Artıyor

Çağdaş market pazarının en önemli ambalaj tarzı olan blister ürün gamımız giderek genişliyor. Yapıştırmalı, Kıvırmalı, Frekans veya Kilitli gibi değişik model ve nitelikte olan blister ambalaj, sektörün vazgeçilmezleri arasındaki...

Çağdaş market pazarının en önemli ambalaj tarzı olan blister ürün gamımız giderek genişliyor. Yapıştırmalı, Kıvırmalı, Frekans veya Kilitli gibi değişik model ve nitelikte olan blister ambalaj, sektörün vazgeçilmezleri arasındaki yerini koruyor.

Marketlere gittiğinizde reyonlarda bulunan ürünlerin büyük bir oranı blister ambalaj içinde tüketicinin beğenisine sunuluyor. İçindeki ürünü bütün albenisiyle ortaya koyan blister ambalajlar modern hayatımızın bir parçası haline geldi.

Aklınıza gelebilecek her türlü ürün blister ambalaj yöntemiyle raflardaki yerini alabilir. Kırtasiye, hırdavat, kozmetik, medikal, elektronik, elektrik, nalburiye, aksesuar, otomotiv, yedek parça, tekstil, müzik cd si, aklınıza gelebilecek her türlü ürünün blister ambalajını yapmak mümkündür.

Ambalaj Kulübü olarak çok geniş bir blister ambalaj çalışma portföyümüz  sürekli büyümekte. 2016 yılı içinde müşterilerimize sunduğumuz blister ambalaj çözümlerimizin sayısı çok arttı.